Kapsamlı Afiş / Poster Hazırlama Rehberi

Firmanızın, ürünlerinizin ve etkinliklerinizin yeterince duyulmamasından yakınıyor olabilirsiniz. Peki isminizi duyurmak için doğru araç ve tasarım tekniklerini kullandığınızdan emin misiniz? Dilerseniz bu araçlardan sadece biri olan afişleri firmanız için nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinize birlikte göz atalım.

Devamı...
Diplomat Zarfların Firmalara Sağladığı 5 Önemli Avantaj

Firmaların kurumsal kimliklerini güçlendirmek için kullandığı çeşitli araç ve materyaller vardır. Bu araç ve materyallerin etkili bir şekilde değerlendirilmesi şirketin kalitesini artırır. Diplomat zarflar da firmaların iç ve dış hedef kitlelerine profesyonel görünmek için kullandığı araçlardan biridir.

Devamı...
Cepli Dosya Nedir? Ne işe yarar?

Firmalar her zaman hedef kitlelerinin zihninde olumlu bir izlenim oluşturmak için uğraşırlar. Bunun için reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan broşür, el ilanı, kartvizit gibi materyallerden yararlanırlar.

Devamı...
Etkili Antetli Kağıt Hazırlama Rehberi

Günümüzde işletmeler kurumsal kimliklerini güçlendirmek için birçok araçtan yararlanmaktadır. Bu araçlar sayesinde markanın bilinirliği ve prestiji artmaktadır. Ve bizde bu yazımızda bu araçlardan biri olan antetli kağıdın nasıl etkili bir şekilde hazırlanabileceğinden bahsedeceğiz.

Devamı...
10 Maddede Etkili Kartvizit Hazırlama Rehberi

Daha önce bir kişiden kartvizit aldınız mı? Eğer aldıysanız bu kartvizitte ilginizi çeken şeyler neydi? Genel olarak hepimizin dikkatini logo, QR Kod veya marka ismi gibi öğeler çeker. Bu öğeler markayla da örtüşüyorsa artık o kartvizitin zihninizde yer etmemesi için pek bir engel yoktur.

Devamı...
WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!