Anasayfa / Reklam Ürünleri / Oto Kağıt Paspas

Oto Kağıt Paspas

Oto Kağıt Paspas Baskı Özellikleri
 • Baskı Yönü: Tek Yön Baskı
 • Baskı Rengi: Tek Renk Siyah
 • Ebat: 34x49 cm
 • Kesim: Düz Kesim
 • Üretim Süresi: 3 İş Günü

Kağıt

Adet

Fiyat: 189,00 TL +KDV

Kdv dahil: 223,02 TL

Oto Kağıt Paspas Şablonları

Tasarımınız için hazır şablonlardan faydalanın.

Oto Kağıt Paspas Baskı Detayları

Araç yıkama ve bakım sektöründeki bir firmaysanız, müşteri memnuniyetini arttırmak ve akılda kalıcılığı sağlamak amacıyla araç içlerinde de tanıtım yapmanız mümkün. Yıkama ve bakım sonrası araç içerisine konulan oto kâğıt paspaslar ile hem hizmetinize bir yenilik katabilir, hem de tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle araç temizliği için giden bir müşteri daha sonrasında firmanın diğer hizmetlerini de tercih edebilir. Oto kâğıt paspas aynı zamanda aracın iç temizliğini de sağlamaktadır. Araçlar uzun süre su, toz gibi dışarıdan gelen maddelerden korunmuş olduğundan, firmanızın adıyla birlikte kağıt paspas da uzun süre araca eşlik etmiş oluyor. Kâğıt oto paspasa verilen reklam sadece araç sahibinde değil araca binen diğer kişiler üzerinde de etkili oluyor.

Oto Kâğıt Paspas Baskı Özellikleri

 • Siyah ve tek yönlü olarak basılan oto kâğıt paspaslarla, düşük maliyetli bir yoldan tanıtımınızı yapmanız mümkündür.
 • Tasarımınızı 34x49 cm ölçülerinde hazırlayabilirsiniz. Belirtilen ölçüler ve düz kesim oto kâğıt paspaslarınız her marka ve model araçta rahatlıkla kullanılabilir.
 • 85 gram kraft kâğıt ve 80 gram 1. hamur kâğıt seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kraft kâğıtlar suyu daha çabuk emmesi ve çevre dostu olması sebebiyle son dönemde çok tercih edilen bir kâğıt çeşididir.

Etkili Bir Oto Kâğıt Paspas Tasarımı İçin İpuçları

  Öncelikle paspas üzerinde hangi mesajı vermek istediğinize karar vermelisiniz. Firma logosu, sloganı, hizmetleri ve iletişim bilgileri mutlaka yer vermeniz gereken başlıca bilgilerdir.
 • Araçlarla ilgili bir hizmet sunmuyor ama yine de bu reklam alanını kullanarak imaj reklamı yapmak istiyorsanız logo ve iletişim bilgilerinizin yanında trafikte dikkat edilmesi gereken kurallarla ilgili bilgilendirici mesajlar verebilirsiniz.
 • Tek renk siyah baskı kullanılacağı için logonuzu buna uygun olacak şekilde hazırlamalısınız.
 • Tasarımda görsel kullanacaksanız bu görselin siyah beyaz baskıda anlaşılır ve yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir. Kraft kağıda yapılacak baskılarda, materyalin kendi rengini de hesaba katarak tasarım yapmanız gerekebileceğini unutmamalısınız.
 • Yazacağınız metinlerin okunabilir büyüklükte ve yazı tipinde olmasına dikkat etmelisiniz. Araca binen kişiler oturduğu yerden rahatlıkla vermek istediğiniz mesajı okuyabilmelidir.

Ceptematbaa’dan oto kâğıt paspas baskı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Ceptematbaa’nın oto kâğıt paspas için sunmuş olduğu hazır şablonları kullanarak tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Kolay sipariş aşamaları ile zamanınızı iyi değerlendirip baskı kalitesi yüksek ürünlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Online matbaa hizmetimiz ile kâğıt oto paspas baskı fiyatlarını istediğiniz adede göre anında görebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla vereceğiniz siparişlerinizi peşin fiyatına 6 taksit avantajı ile de ödeyebilirsiniz. Belirtilen süre içerisinde hızla ve özenle hazırlanan ürünleriniz hızlı teslimat ile adresinize ulaşır. Ücretsiz kargo avantajıyla hemen kağıt oto paspas siparişinizi verebilir ve markanızı duyurmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Yorumları


0 0 Yorum

Çok İyi

0

İyi

0

Fena Değil

0

Kötü

0

Çok Kötü

0

Ürün Kalitesi

Gönderim Hızı

Sipariş Kolaylığı


Toplam 0 müşteri yorumu.


Soru & Cevap

Soru Sor
Soru Konusu*

Gönderi yaparak Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikamızı onaylamış olursunuz.

0 sorudan 0 tanesi gösteriliyor

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!