Hakkımızda

Dünyanın en gelişmiş baskı teknolojileri ile üretilmiş kaliteli çıktılar istemez misiniz? Kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtan şık tasarımların, kaliteli kağıtlar üzerine basılmasını ve dilediğiniz her tasarımı kolayca sipariş edebilmek isterseniz, ceptematbaa.com sizin adresiniz.
Kartvizit, broşür, insert, katalog, davetiye, magnet, sticker, oto paspası gibi baskılı ürünlerinizi bizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Üstelik tasarım hiç sorun değil. Yerinizden kalkmadan, sistem üzerinden tasarımınızı yükleyip, neye sahip oalcağınızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
Ceptematbaa.com açılışa özel çok özel fiyatlarla hizmetinizde. Hemen her ürünümüzde akıl almaz fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. %50’ye varan indirimlerimizden faydalanmak için hemen siz de www.ceptematbaa.com adresini ziyaret edin, dilediğiniz kadar ürüne %50’ye varan indirimlerle sahip olun.
Ceptematbaa.com yeni nesil baskı teknolojilerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca kullandığımız materyal de sınıfının en kaliteli ürünleridir. Gerek kullandığımız baskı ortamlarının kalitesi, gerek mürekkep kalitemiz ve baskı teknolojimizle sizlere en kaliteli çıktıyı sağlamak için çalışıyoruz.
Makine parkurumuz oldukça yüksek kapasiteli olup, onlarca işi aynı anda alıp, zamanında teslim edebilme kapasitemiz mevcuttur.
Türkiye’nin en ekonomik online matbaası olarak, hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Olabilecek en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Ayrıca sizlere daha uygun koşullar sağlamak maksadıyla, dilerseniz kredi kartınız ile yapacağınız alışverişler için 9 aya kadar taksit uygulayabiliyor, 150 TL ve üzerinde siparişlerinizden kargo bedeli talep etmiyoruz.
Sizlere her zaman en hızlı müşteri hizmetleri servisini sunuyoruz. Sitemizde yer alan canlı destek hattı üzerinden bize dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Online olduğu saatlerde anında cevap alacağınız sorularınız, offline saatlerde ise olabildiğince hızlı bir şekilde yanıtlanacaktır.
Ceptematbaa.com olarak işin niteliklerine zarar vermeden, kalite standartlarını düşürmeden olabilecek en hızlı çıkarmaya çalışıyoruz. Elbette matbaa işlerinde biz ne kadar hızlı olursak olalım, makinelerin bir baskı kapasitesi olduğu için limitlerimiz makinelerin baskı kapasitesi ile sınırlı olacaktır. Ancak, gerek işlemin kabulü ve makineye iletilmesi süreci, gerekse paketleme ve gönderim süreci bakımından sektörün en hızlı süreçlerinden birisine şahit olacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca makine parkurumuzda bulunduğu teknoloji seviyesi itibariyle hayli yüksek hızda baskı alabilmektedir.
Verdiğiniz işin niteliğine ve niceliğine göre teslim süreleri değişmektedir. Bu konuda bilgi ürün açıklama sayfalarında yer almakla birlikte dilerseniz müşteri destek hattımızdan da konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Ceptematbaa.com bankacılık sektörünün kabul ettiği ölçekte, yüksek standartlarda güvenlik tedbirlerine sahiptir. Sitemizde kurulu olan güvenlik mekanizması, yeterin de üzerinde güvenlik sağlamaktadır. Kullandığımız güvenlik sertifikası sayesinde, güvenli ödeme platformuna gireceğiniz bilgiler, siz girdiğiniz an şifrelenmekte, bankanıza intikali ve dönüşü sürecinde tamamen şifreli bir görünüm arz etmektedir. Bunun yanında şifreli görünümün dahi görüntülenmesi mümkün değildir, zira sitemizin kurulu olduğu web sunucusu da ekstra bir güvenlik yazılımına sahiptir. Her ihtimale karşı çift katmanlı olarak uygulanan güvenlik süreçlerimizin, 3. Şahıslar tarafından görüntülenebilmesi söz konusu değildir. Bu konuda, bankalar, güvenlik sertifikası üreticisi ve firmamızın garantileri mevcuttur.
Sitemizden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Akbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Finansbank’ a ait, World, Maximum, Axess, Paraf ve Card Finans logolu Visa ve Mascard kredi kartlarınızla sitemizde 9 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Elbette dilerseniz havale ile ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz.
Sitemizde yer almayan veya sayıca çok fazla olan siparişleriniz için "Teklif İste" sayfamızı kullanabilirsiniz. Ayrıca özel işler için de bilgi ve fikir almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilir veya online canlı destek hattımız üzerinden bize yazabilirsiniz. Firmamız pek çok baskı ürününde hizmet vermesine karşın, özel taleplere uygun internet ürünü sergilenemeyeceği için bu gibi talepleriniz için özel teklif vermektedir. Dilediğiniz zaman “teklif al” linki üzerinden talep detaylarınızı bize iletebilir, size özel geliştirilecek hizmet içn size özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.
Dilerseniz sitemizde yer alan hediye çeki oluşturma opsiyonundan faydalanabilir, iş ortaklarınıza, müşterilerinize veya sevdiklerinize bizde kullanabilecekleri hediye çekleri oluşturabilirsiniz. Hediye çeki oluşturma işleminde bir sınır olmayıp, dilediğiniz maddi kıymete sahip hediye çeki oluşturup, ilgilere gönderebilirsiniz.
Memnuniyet öncelikli beklentimizdir. Elbette sizlerin memnuniyeti doğrultusunda sektörde en iyi olmayı isteme vizyonumuz çerçevesinde, yükselip iler gidebileceğimizin bilincindeyiz. Bu sebeple, alacağınız hizmetten %100 memnun olmanızı isteriz. Sahip olduğumuz teknoloji ve üretim kalitesi politikası ile ortaya koyduğumuz ürünler, ne mutlu ki ürünlerin nihai niteliklerinden hiç kuşku duymamamızı sağlıyor. Bunun yanında, sunacağımız, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sayesinde de, memnun kalmanızı sağlamak için azami gayreti sarf ediyoruz.
Piyasada pek çok ekonomik seçenek olmasına rağmen biz makine parkurumuzda en yüksek standartlarda, Avrupa yapımı baskı ekipmanlarını tercih ediyoruz. Dünya’nın en gelişmiş ve en sağlam baskı teknolojileri ile kesintisiz ve tam hizmet veriyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu yaklaşım bize başlangıçta bir maliyet olarak yansımış olsa da, size sunacağımız kaliteli hizmet temel bileşenlerinden birisi olması sebebiyle bizim için büyük önem arz etmektedir. Sektörde sağlam bir iz bırakmak için, sarsılmaz bir kalite imajı ortaya koymak gerekiyorsa, biz o imajın tam ortasında yer almaktayız.
Sunduğumuz hizmetler ekonomiktir. Ancak kesinlikle basit veya ucuz olarak tabir edilecek sonuçları yoktur. Kaliteli baskı ürünleri kullanarak, online pazarlamanın da avantajları sayesinde, pek çok proses maliyetini en aza indirgemiş olduğumuzdan ve elbette sahip olduğumuz sürümün avantajından dolayı, ürün ve hizmetlerimizi size çok uygun fiyatlarla sunabilmekteyiz. Benzeri standartların, klasik bir matbaada tahmin edemeyeceğiniz kadar pahalı olabileceğini söyleyebiliriz. Hizmetlerimizin garantisi, size vereceğimiz taahhüt çerçevesinde mevcuttur. Size taahhüdümüz ise, teslim alacağınız işin bu fiyatlarla alınabilecek standartların çok üzerinde olacağıdır.
Ceptematbaa.com toplumun her kesimine, iş dünyasına; amatör profesyonel her kişi ve kuruma hizmet vermektedir. Örneğin bir pideci de bizden ürün sipariş edebilir, bir holding’de, bahar şenliği duyurusu yapacak bir okul da. Hatta dilerseniz kendi keyfi kartvizitinizi dahi çok uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz. Yani ürün ver hizmetlerimizi herkes satın alabilir ve göğsünü gere gere tanıtım veya reklamını yapabilir.
Şu anda çok ekonomik olan fiyatlarımızdan mutlaka faydalanınız. Ceptematbaa.com piyasa koşulları zorlamadıkça bu süreci olabilidiğince uzun süre devam ettirmek, hatta mümkünse kalıcı hale getirmek istemektedir. Bu kapsamda gerekli maliyet analizlerini yapıyor, sürdürülebilir düzeyde, en düşük fiyat stratejimizi korumaya çalışıyor olacağız.
Ceptematbaa.com olarak vizyonumuz en iyi hizmeti en iyi biçimde sunmak için azami gayreti göstermek ve sizlere en kaliteli baskı çözümlerini en uygun fiyatlarla sunmaktır.
Bizimle çalışmanızdan memnuniyet duyarız.
WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!