Yapışkanlı El İlanı

Yapışkanlı El İlanı Tasarım Şablonları

Sipariş vermeden önce mutlaka okuyunuz.

Yapışkanlı El İlanı

90 gr. kuşe etiket - Parlak selefon
Ebat Seçiniz
Adet seçiniz
Adet Birim Fiyat Toplam Fiyat
Siparişim ne zaman kargolanır?
Temmuz
25
Perşembe
Siparişim ne zaman kargolanır?
Temmuz
25
Perşembe
Bu tarih, aynı gün saat 17:00'ye kadar grafik onayı verilip baskıya alınan siparişleriniz için geçerli tahmini kargo teslim tarihtir. Tasarımınızda sorun olduğu durumlarda revizyon süreci zaman alacağı için kargo teslim süreniz uzayabilir.
Sipariş Özeti
Ebat -
Baskı Yönü Tek Yön
Baskı Rengi Renkli CMYK
Kağıt 90 gr. Parlak Kuşe Etiket
Kaplama Parlak Selefon
Kesim Düz Kesim
Adet 1000 Adet
Toplam Fiyat 2.438,40 TL

KDV dahil tüm vergiler ve komisyon ücretleri dahildir.

1000 Adet 2438,40 TL

Siparişinizi Tamamlayın

Ürünü, istediğiniz özellikleri seçerek sepetinize ekleyin. Tasarımınızı yükleyin ve ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayın.

Tasarım Kontrolü Yapalım

Yüklediğiniz tasarımın teknik kontrollerini ücretsiz olarak yaparak baskıya uygun olduğundan emin oluyoruz.

Tasarımınızı Baskıya Alalım

Tasarımınız ile ilgili herşeyin yolunda olduğundan emin olduktan sonra ürününüz baskıya alınır.

Siparişiniz Adresinize Gelsin

Ürünleriniz kalite kontrolü yapıldıktan sonra özenle paketlenerek adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılır.

Yapışkanlı El İlanı Hakkında Yapılan Yorumlar

Ortalama Puan
4,9
5 Yıldız(12)
%86
4 Yıldız(2)
%14
3 Yıldız(0)
%0
2 Yıldız(0)
%0
1 Yıldız(0)
%0
Ürün Kalitesi
Gönderim Hızı
Sipariş Kolaylığı
comment Yorum Yap
Sırala:

Yapışkanlı El İlanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

El ilanları firmaların marka, ürün, hizmet tanıtımı yaptıkları önemli reklam araçlarından bir tanesidir. Günümüzde bu güçlü reklam unsurunun geliştirilmiş bir çeşidi olan yapışkanlı el ilanları da oldukça rağbet görmektedir.

Yapışkanlı el ilanlarının en büyük avantajı duvar, camekan, pano gibi yüzeylere yapıştırılabilmesidir. Bu sayede ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizin yoğun olarak bulunduğu yerlere veya mağazanızın duvarına bu ilanları yapıştırabilir ve nihai müşteriye direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Yapışkanlı el ilanları birçok amaçla kullanılabilir:

 • Mağazaların ürün, kampanya, promosyon, indirim, yeni sezon tanıtımlarında
 • Firmaların hizmetlerinin tanıtılmasında
 • Herhangi bir etkinliğin ilanı ve tarihlerinin bildirilmesinde
 • Yayıncıların dergi, gazete ve kitap reklamlarında
 • İnternet sitesi ve sosyal medya hesabı tanıtımında
 • Firmalara eleman aramak için
 • Kiralık ve satılık ilanlarında

Bu kadar geniş bir kullanım alanı olması, yapışkanlı el ilanlarının sıklıkla tercih edilmesine neden olur. Düşük maliyeti ve el ilanına göre daha kalıcı bir malzeme olması, düşük iş gücü gerektirmesi etiket el ilanının avantajlarından bazılarıdır. Siz de arzu ettiğiniz ölçü ve tasarımda yapışkanlı el ilanı siparişi vermek için Ceptematbaa'nın online matbaa hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yapışkanlı El İlanı Teknik Özellikleri Nelerdir?

 • Ceptematbaa olarak yapışkanlı el ilanını bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak en çok rağbet gösterilen iki farklı ebatta sipariş vermenize imkan sağlıyoruz. 17x25 cm ve 25x33 cm ebatlarından birini seçebilirsiniz.
 • Yapışkanlı el ilanlarında 90 gr parlak kuşe etiket kullanılır. 1. kalite ve uzun ömürlü olan bu kağıt türü çabuk yıpranma ve güneşte solma gibi olumsuz etkenlere karşı dayanıklıdır.
 • Parlak selefon kaplama, ilanınızın daha dikkat çekici ve etkili olmasını sağlar. Bu malzeme ayrıca el ilanlarının dayanıklılığını arttırır. Yapışkanlı el ilanlarının sadece kapalı alanlarda değil, daha çok dış mekanlarda kullanıldığını göz önüne almakta yarar var.
 • 4 renk CMYK baskı, tasarımınızda istediğiniz renkleri kullanmanıza imkan tanır.

Etkili Bir Yapışkanlı El İlanı Baskı Siparişi İçin İpuçları Nelerdir?

 • Etkili bir yapışkanlı el ilanı baskı siparişi için kullanım amacınızı iyi belirlemeli ve buna uygun bir el ilanı oluşturmalısınız.
 • Yapışkanlı broşürlerin üzerindeki bilgiler, doğrudan doğruya potansiyel müşteriye ulaşır. Bu nedenle tasarım kadar metinde kullanılan ifadeler de çok önemlidir. Toplumu ve kişileri rahatsız etmeyen, ilgi ve merak uyandıran anlatımlar, özgün ama karmaşık olmayan cümleler kullanmaya özen gösterin. Ayrıca çok iddialı sözlerden de uzak durmalısınız. İddialı sözler, kişilerin ilana olan yaklaşımlarını olumsuz etkileyecek ve inandırıcılığı düşük olacaktır.
 • Yapışkanlı el ilanlarında kişileri, söz konusu etkinliğe katılmaya veya belli bir ürün almaya sevk eden call to action cümlesi de bulunabilir.
 • Broşürde kullanılacak fontların birbirleriyle uyumlu ve dengeli olmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Çünkü font, broşürün dikkat çekiciliğini doğrudan etkiler. İnsanların broşürleri okumak için kullandıkları süreyi göz önünde bulundurursak, kolay okunabilir punto ve fontlar seçilmelidir.
 • Sticker el ilanı hazırlarken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da renklerdir. Hedef kitlenize vereceğiniz mesaj, kullandığınız görseller ve logonuzla uyumlu renkler tercih edin.
 • Yapışkanlı el ilanları oluşturulurken yüksek çözünürlüklü görseller (300 DPI) kullanılmalıdır. Böylece daha kaliteli bir baskı sonucu elde eder ve müşterilerinize profesyonel bir imaj sergileyebilirsiniz.
WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!