Anasayfa / Kartvizit / Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit Baskı Özellikleri
 • Baskı Yönü: Tek Yön Baskı
 • Baskı Rengi: 4 Renk CMYK + Beyaz
 • Ebat: 8.2x5.1 cm
 • Malzeme: 500 Mikron PVC
 • Kesim: Oval Kesim
 • Üretim Süresi: 10 - 15 İş Günü

Lak

Adet

Fiyat: 160,00 TL +KDV

Kdv dahil: 188,80 TL

Şeffaf Kartvizit Şablonları

Tasarımınız için hazır şablonlardan faydalanın.

Şeffaf Kartvizit Baskı Detayları

En ekonomik şeffaf kartvizit fiyatları ve en kaliteli baskı teknolojileri online matbaa hizmetimiz ile adresinize kadar geliyor. Siz de ücretsiz kargo ve peşin fiyatına 6 taksit avantajlarımızdan yararlanmak için hemen sipariş verin.

İş görüşmesi, toplantı gibi çeşitli vesilelerle tanıştığınız kişilere kendinize ait bilgileri bir kartvizitle takdim etmek, etkili bir imaj oluşturmak açısından büyük önem taşır. İşte bu sebeple kartvizitler, iletişim imkanlarının bu kadar gelişmiş olmasına rağmen iş dünyasında vazgeçilmez bir yere sahiptir.

Kişi veya işletmeler, zaman zaman kartvizitlerde farklı görünüş ve değişik bir dizayn talep ederler. Şeffaf kartvizitler de bu değişiklik arayışının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Şeffaf kartvizit, PVC malzemeyle üretilen opak (yarı saydam) görünümlü bir kartvizit çeşitidir. Kağıt kartvizitlere göre daha dayanıklı bir malzeme olan PVC sayesinde kırılma, katlanma, buruşma, çabuk yıpranma, nemden etkilenme gibi sorunlar yaşamayacağınız şeffaf kartvizitler son derece uzun ömürlüdür.

Şeffaf kartvizitlerin tercih edilme sebebi sadece dayanıklı olmaları değildir. Yarı saydam yapılarıyla farklı bir görünüme sahip şeffaf kartvizitler, takdim ettiğiniz kişinin dikkatini çabucak çeker. Bu yüzden yenilikçi, farklılığı seven, akılda kalıcılığa önem veren firmalar şeffaf kartvizitleri tercih etmektedirler. PVC malzemenin bir diğer avantajı da tasarımda kullanılan renklerin baskıda parlak ve canlı sonuçlar vermesidir.

En ekonomik şeffaf kartvizit fiyatları ve en kaliteli baskı teknolojileri online matbaa hizmetimiz ile adresiniz kadar geliyor. Siz de avantajlarımızdan yararlanmak için hemen sipariş verin.

Şeffaf Kartvizit Teknik Özellikleri

 • Baskı rengi 4 renk CMYK+beyazdır. Dilediğiniz yazı ve görselin altına beyaz baskı yaptırarak öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 • 8.2 x 5.1 cm ebadında üretim yapılmaktadır. Bu kullanışlı ebat sayesinde müşterileriniz kartvizitlerinizi cüzdanlarında veya ceplerinde kolayca taşıyabilirler.
 • 500 mikron PVC kullanılarak üretilir. 500 mikron PVC piyasadaki diğer PVC türlerinden kalındır ve kartvizitinizin daha kaliteli görünmesini sağlar.
 • Şeffaf kartvizitinizi isterseniz kabartma laklı tercih edebilirsiniz. Kabartma lak, tasarımınızda yer alan yazı ve logoların kartvizit üzerinde kabartmalı olarak görünmesini sağlayan bir uygulamadır.
 • PVC'nin sert ve keskin yapısından dolayı köşelerini standart olarak oval kesim yapmaktayız. Oval kesim, kartvizitinize hem daha estetik bir görüntü katar hem de olası batma ve kesme gibi kazaları önlemiş olur.

Etkili Bir Şeffaf Kartvizit Siparişi Oluşturmak İçin İpuçları

 • Kartvizitte marka/kişi adı, logo, iletişim bilgilerinin yanında slogan da yer alabilir. Ancak mümkün olduğu kadar kısa ifadelere yer verilmelidir. Asıl amaç muhatabınızın size rahatça ulaşmasını sağlamak olmalıdır.
 • Kartvizitlerde kullanılan yazıların kolay okunabilir olması önemlidir. Bunun için en az 8 punto ve okunaklı fontlar seçmenizde yarar var.
 • Kartvizit tasarımınızda boşluklar bırakmanız önemlidir. Çünkü iç içe geçmiş karışık ve yoğun bir tasarım göz yorar.
 • Çalışmalarınızda görsel kullanacaksanız yüksek çözünürlüklü (300 DPI) olmasına özen gösterin. Böylece kaliteli bir baskı sonucu elde edersiniz.

Ürün Yorumları


0 0 Yorum

Çok İyi

0

İyi

0

Fena Değil

0

Kötü

0

Çok Kötü

0

Ürün Kalitesi

Gönderim Hızı

Sipariş Kolaylığı


Toplam 0 müşteri yorumu.


Soru & Cevap

Soru Sor
Soru Konusu*

Gönderi yaparak Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikamızı onaylamış olursunuz.

0 sorudan 0 tanesi gösteriliyor

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!