Anasayfa / Reklam Ürünleri / Amerikan Servis

Amerikan Servis

Amerikan Servis Baskı Özellikleri
  • Baskı Yönü: Tek Yön Baskı
  • Baskı Rengi: 4 Renk CMYK
  • Kesim: Düz Kesim
  • Üretim Süresi: 3 İş Günü

Ebat

Kağıt

Adet

Fiyat: 194,00 TL +KDV

Kdv dahil: 228,92 TL

Amerikan Servis Şablonları

Tasarımınız için hazır şablonlardan faydalanın.

Amerikan Servis Baskı Detayları

Her şeyin hız kazandığı, vaktin kıymetli olduğu günümüz yaşantısında restoranlar da bu hıza ayak uydurma yolunu takip etmektedirler. Masa düzenini şık, temizliğini pratik hale getiren Amerikan servisleri kafe, restoran ve lokantaların temel sarf materyallerinden biri haline geldi bile. Kafe, restoran ve lokantalarınız için temin ettiğiniz amerikan servisler sadece zamandan tasarruf etmenizi ve müşterilerinize şık, düzenli ve temiz bir görüntü sunmanızı sağlamaz. Aynı zamanda müşterilerinize ürünleriniz hakkında bilgiler vererek onları yönlendirmenizi ve sipariş için kolay karar vermelerini sağlar.

amerikan servislerde genel olarak menülerinize, spesiyallerinize, yeni çıkan ürünlerinize, müşterilerin sipariş verdikleri yemek hakkında fikir sahibi olabilecekleri içeriklere, işletmenizin tarihçesine, kampanya ve promosyonlarınıza, işletmenizin niçin tercih edilmesi gerektiğini ifade keyifli bilgilere, basında yer aldıysanız bununla ilgili alıntılara, restoranınıza gelen önemli kişilerle çekilmiş fotoğraflarınıza yer verebilirsiniz. Bu müşterilerinizin hem keyifli vakit geçirmesini sağlarsınız hem de işlemeniz hakkında onlara bilgiler vererek aslında marka çalışması yapmış olursunuz.

Kullan-at kolaylığı, hoş bir görsellik, kaliteli sunum, müşteri memnuniyeti, etkili bir marka tanıtımı gibi birçok özelliği ile tercih sebebi olan ve avantajları anlatmakla bitmeyen amerikan servis siparişlerinizin hazırlanmasında Ceptematbaa olarak yanınızdayız. Farklı ebatlar ve adetlerde kaliteli Amerikan servis baskısı yaptırmak istiyorsanız tasarımınızı hazırlayın ve Ceptematbaa’dan hemen online siparişinizi oluşturun.

 

Kağıt Amerikan Servis Baskı Özellikleri

·       Arkası kullanılmadığından dolayı Amerikan servislere tek yön baskı yapıyoruz. Bu durum aynı zamanda maliyeti düşürerek fiyat avantajı sağlamaktadır.

·       4 renk CMYK baskı yaptığımız için, tasarımlarınızda istediğiniz renk ve görselleri kullanabilirsiniz.

·       Amerikan servisleri tepsi içinde kullanmak isterseniz a4 ebadında (20x28 cm) sipariş verebilirsiniz. Eğer direk masaüstü olarak kullanacaksanız a3 (28x40 cm) veya 35x50 cm ebatlarından birini masalarınızın boyuna göre tercih edebilirsiniz.

·      Yemek yemeye gelen müşterileriniz için amerikan servis kağıt kalınlığı çok önemli olmadığından 90 gr. veya 105 gr. kuşe seçeneklerini kullanıyoruz. Bu sayede en uygun amerikan servis fiyatları ile hizmet verebiliyoruz.

·       Kullan-at tarzında kullanıldıkları için çok çabuk tüketilen ürünlerdir. Her müşteri geldiğinde yenisini koyma zorunluluğundan dolayı adet sayısı fazla bastırılırsa birim maliyeti düşürülmüş olunur. 2.000 ile 10.000 adet arasında baskı siparişi verebilirsiniz.

 

Etkili Bir Amerikan Servis Tasarımı İçin İpuçları

 

·      Amerikan servis tasarımı hazırlarken boğucu bir bilgilendirmeden uzak durun. Firmanızı tanıtan, sade bir metin ekleyebilirsiniz. Ama unutmayın ki okunma süresi yemek gelene kadardır. Bu nedenle keyifli, kısa ve dikkat çeken içerikler üretmelisiniz.

·      Tabak, Amerikan servis üzerine konulduktan sonra kâğıtta boş kalan yerlere dikkat edin ve buraları etkin kullanmaya özen gösterin. Tabağın altında kalan kısımlar servis kalkana kadar fark edilmeyecektir ama kenarda kalan kısımlara yapacağınız tasarım yemek boyunca müşterinin gözü önünde olacaktır.

·      Amerikan servisini menü olarak kullanacaksanız sadece kampanyalı olan yemekleri eklemeniz tavsiye edilir. Menüde yer alan tüm yemeklerin Amerikan servisine konulması hem gözü yoracak hem de müşterinin karar vermesini zorlaştıracaktır.

·      Yazılarda punto ve karakter özelliklerinize dikkat etmelisiniz. Okunur ve anlaşılır olması müşterinin sizinle etkileşim kurabilmesi için önemlidir.

.      Kullandığınız renkler çok önemlidir. Küçük bir tavsiye vermek gerekirse kırmızı rengin insanların karnını acıktırdığı ve bu yüzden büyük gıda işletmeleri tarafından kullanıldığını unutmayın.

·      Ürün görsellerinizin yüksek çözünürlükte ve kaliteli olması hem marka imajınıza hem de satışlarınıza olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Aynı şekilde baskıda bozulacak düşük çözünürlükteki bir görsel firmanız hakkında kötü bir izlenim yaratır.

 

Ceptematbaa olarak, diğer tüm baskı işlerinizde olduğu gibi Amerikan servis baskı ihtiyaçlarınızda da yanındayız. Peşin fiyatına 6 taksit, ücretsiz kargo ve uygun fiyat politikamızla, en kaliteli baskı ürünlerini adresinize getiriyoruz. Sunduğumuz online matbaa hizmetlerinden yaralanmak için hemen sipariş verin, sizin için üretmeye başlayalım. 

Ürün Yorumları


0 0 Yorum

Çok İyi

0

İyi

0

Fena Değil

0

Kötü

0

Çok Kötü

0

Ürün Kalitesi

Gönderim Hızı

Sipariş Kolaylığı


Toplam 0 müşteri yorumu.


Soru & Cevap

Soru Sor
Soru Konusu*

Gönderi yaparak Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikamızı onaylamış olursunuz.

0 sorudan 0 tanesi gösteriliyor

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!