Popüler 9 Grafik Tasarımcının Yaratıcı Kartvizit Tasarımları

Ceplerimizi dolduran kartvizitlerin çoğu yaratıcılıktan bayağı uzak görünüyor. Hiç kuşkusuz bu tasarım zekasından uzak basit kartvizitlerin yüzüne sadece bir kere bakıyoruz. Ancak listemizdeki tasarımcıların kartvizitleri kesinlikle buram buram yaratıcılık ve yetenek kokuyor. Belki bu kartvizit tasarımları size ilham olur ve siz de kartvizitinizi yaratıcı ve dikkat çekici detaylarla süsleme kararı alırsınız. Şimdi arkanıza yaslanın ve belki de tüm gün yapmak zorunda olduğunuz tasarımları unutun. İşte o kıskanılası kartvizitlerin sahipleri;

01. David Fernandez Huerta


 

Londra'da bulunan İspanyol video oyun sanatçısı ve illüstratör David Fernandez Huerta yeni bir kartvizite ihtiyaç duydu. Bu nedenle şansı yakalayıp yeni bir şeyler denemeye karar verdi. Kesinlikle, bu eğlenceli balina temalı kartların hem sanatsal becerilerini hem de yaratıcı düşünme yeteneğini gösterdiği bir kartvizit tasarladı.

 

02. Alma and Mike Loveland


 

 

Freelancer bir çift olmak, yaratıcı tanıtım fırsatlarının her an sizinle olmasını sağlar. Amerikan illüstratörleri Alma ve Mike Loveland, hem göz alıcı hem de ilişkilerini yansıtan bir kartvizit tasarımı yapmaya karar verdiler. Alma bir yazısında; "Mike ile portlerimizin olduğu bir tasarım yapmaya karar verdik ve daha iyi yarımıza göz atın etiketini kullanarak bu portreleri yarım kesiyoruz. Kartı çeviriyorsunuz ve BAM, eşiniz var! Nasıl eğlenceli mi?" diye açıklamış.

03. Jason Josef Buchanan


 

 

Wyoming'de bulunan freelancer bir tasarımcı, illüstratör ve sanatçı, Jason Josef Buchanan'ın eğlenceli ve canlı kişiliği var. Çalışmaları boyunca şarkı söylüyor ve bu harika kartvizitler bir istisna değil. Kartvizit tasarımını Top Trumps adındaki bir kart oyunundan ilham alarak hazırlamış.

 

04. Aaron Miller


 

 

Cheltenham'ın İngiliz kasabasında bulunan Aaron Miller, 2008 yılından beri web ve baskı için animasyon ve giyim hatları için karakter tasarımları yapıyor. Bu eğlenceli yaratıcı tasarımı şeffaf kartvizit ile hayata geçirmiş.

05. Kristin Tørå Rantanen


 

Elegante Press, Kristin Tørå için bu kartvizit tasarımında alışılmadık bir yaklaşım benimsedi. Muhteşem fantazi kartvizit baskıları, kendi tasarımlarıyla buluşturmasıyla ünlü olan ilasdasdasdas burada sulu boyaları kullanmış. Evet yanlış duymadınız kartvizitini boyamak için suluboya kullanan Kristin böylece eşsiz bir sanat eseri yaratmış. 06. Adelaide Ritter Adelaide Ritter, Orlando, Florida'da bulunan bir tasarımcı ve illüstratördür. Art deco'dan esinlenen bu kartvizitler sanatçı tarafından tasarlanmış, yakılmış, basılmış ve kesilmiş ve özel bir metalik boya kullanmıştır.

07. Dale Edwin Murray


 

Bu sevimli illüstrasyon, İngiltere'deki çizim, reklam ve tasarım endüstrisi için çalışan illüstratör ve grafik sanatçısı Dale Edwin Murray tarafından yapılmıştır. Karakter kazandığı bir tişört tasarım yarışmasında ortaya çıkmış.

08. Geri Coady


 

Sadece bir illüstratör olduğunuz için kartvizitinizdeki resimlerin ön ve orta yerde olması gerekmez. Geri Coady, St John's, Newfoundland'da çalışan, renk saplantılı, freelancer tasarımcı ve illüstratör. Grafik becerilerinde ince ama görkemli bir ipucu sunan tasarım, Coady'nin yaratıcı ve becerikli arka planını gösteriyor.

09. Ana Bermejo


 

 

Ana Bermejo, Bristol'da bulunan ve tüm dünya pazarına yönelik çalışan freelancer bir illüstratör. Kartvizitlerini "Mamut", "Odin", "Yeti" ve "Mantar" gibi çok sayıda renkli karakter ile süslüyor. Bu parlak ve güzel kartlar kendine özgü tarzını daha iyi ifade edemezdi. Bir önceki " 2016 Yılının En İyi 10 Yeni Fontu " başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!