Anasayfa / Kartvizit / Fantazi Tuale Kartvizit

Fantazi Tuale Kartvizit

Fantazi Tuale Kartvizit Baskı Özellikleri
 • Ebat: 8.4x5.2 cm
 • Baskı Rengi: 4 Renk CMYK
 • Kesim: Düz Kesim
 • Üretim Süresi: 5 İş Günü

Baskı Yönü

Kağıt

Adet

Fiyat: 79,00 TL +KDV

Kdv dahil: 93,22 TL

Fantazi Tuale Kartvizit Şablonları

Tasarımınız için hazır şablonlardan faydalanın.

Fantazi Tuale Kartvizit Baskı Detayları

Kurumsal firmaların kimliklerini belirlemek, farklı bireyler ve kurumlarla iletişim kurmak için kullandığı temel araç kartvizitlerdir. Teknoloji ilerledikçe standart kartvizitler yerini görsel açıdan daha çekici kartvizitlere bırakmaya başlamıştır. Kurumsal kimlik anlamına gelen kartvizitlerine önem veren firmalar, hem görme hem dokunma duyusuna hitap eden tuale fantazi kartvizitleri tercih etmektedir. Tuale kartvizit, tuale fantazi kağıda basılan dokulu bir kartvizittir. Bir diğer özelliği de selefonsuz bir kartvizit olmasıdır. Tek ya da çift yönlü baskı tercih edebileceğiniz bir kartvizit çeşididir.

Tuale Fantazi Kartvizit Teknik Özellikleri

 • Fantazi kartvizit modelleri tercihe göre 280 gram ya da 560 gram fantazi kağıt üzerine basılır, kaliteli ve estetik bir görünüm sunar.
 • Tuale fantazi kartvizitlere isteğe göre çift yönlü ya da tek yönlü baskı uygulanır. Tek yönlü baskı imkanı daha ekonomik bir alışveriş sunarken çift yönlü siparişler verilerin daha bol ve orantılı kullanılmasına izin verir.
 • Diğer adı dokulu kartvizit olan tuale fantazi kartvizitlerin boyutları 8,4 x 5,2 cm ölçüsünde olup düz, dikdörtgen kesimlidir. Böylelikle standart cüzdanlar için uyumlu olan kartvizitler kolayca taşınıp muhafaza edilebilir.
 • 4 renk CMYK baskı kartvizit üzerine, istenilen herhangi bir rengin kalitesinden ödün vermeden canlı bir şekilde basımına olanak tanır.

Etkili Bir Fantazi Kartvizit Baskı Siparişi Oluşturmak İçin İpuçları

Kartvizit türü seçimine karar verdikten sonra en önemli konu profesyonel kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak olan şablon tasarımını yapmanızdır. Kartvizit tasarım sürecinde değerlendirmeniz gereken belli başlı faktörler şu şekildedir:

 • Tasarımınızı gerçekleştirirken kartvizitin çerçeve boyuyla tasarım yaptığınız ebatın aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu, baskı esnada herhangi bir taşma olmasının ya da bilgilerin sıkışmasının önüne geçer.
 • Baskının olabildiğince kaliteli olması için ilgili web sitesine ilettiğiniz tasarımın yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Dokulu kartvizit üzerinde yer alacak bilgilerin güncel olmasına ve özellikle iletişim bilgilerinin eksiksiz ve okunur olmasına özen göstermelisiniz.
 • Verilerin yazı fontlarının profesyonel imajınızla uyumlu olmasına, yazı karakter boylarının gözü zorlamadan okunur olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Fantazi kartvizit üzerinde yer almasını istediğiniz renklerin marka imajınızı destekler nitelikte olmasına, gözü yormaması için çok renkli ve karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz.
Profesyonel kimliğiniz olan kartvizitlerinizi Ceptematbaa web sitesimiz aracılığıyla tasarlayabilir, siparişinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sadece 5 iş günü içerisinde ücretsiz kargoyla kapınıza gelecek olan kartvizitlerinize peşin fiyatına 6 taksitle sahip olabilirsiniz. Ceptematbaa online olarak kartvizit siparişi hizmeti ile tüm kartvizit çeşitleri tek bir tık uzağınızdayız.

Ürün Yorumları


0 0 Yorum

Çok İyi

0

İyi

0

Fena Değil

0

Kötü

0

Çok Kötü

0

Ürün Kalitesi

Gönderim Hızı

Sipariş Kolaylığı


Toplam 0 müşteri yorumu.


Soru & Cevap

Soru Sor
Soru Konusu*

Gönderi yaparak Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikamızı onaylamış olursunuz.

0 sorudan 0 tanesi gösteriliyor

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!