Anasayfa / Kartvizit / Lens Selefonlu Kartvizit

Lens Selefonlu Kartvizit

Bu ürün üretimden kaldırılmıştır.
Lens Selefonlu Kartvizit Baskı Özellikleri
 • Ebat: 8.4x5.2 cm
 • Baskı Yönü: Çift Yön Baskı
 • Baskı Rengi: 4 Renk CMYK
 • Kağıt: 350 gr. Mat Kuşe
 • Selefon: Lensli Selefon
 • Kesim: Düz Kesim
 • Üretim Süresi: 7 İş Günü

Adet

Fiyat: 139,00 TL +KDV

Kdv dahil: 164,02 TL

Lens Selefonlu Kartvizit Şablonları

Tasarımınız için hazır şablonlardan faydalanın.

Lens Selefonlu Kartvizit Baskı Detayları

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber iş dünyasında kullanılan kartvizit modelleri de oldukça çeşitlendi. Eskiden standart boydaki kağıtlar üzerine tasarlanan kartvizitler artık isteğe göre farklı boyutlarda ve çok daha çeşitli materyaller kullanılarak tasarlanabiliyor. Günümüzde en çok tercih edilen ve tasarımlarıyla dikkat çeken kartvizit modelleri arasında lens selefonlu kartvizitler yer alıyor.

Selefon, kartviziti dış faktörlerden korumak ve onun ömrünü uzatmak için baskı yapıldıktan sonra kağıt üzerine yapılan ekstra kaplamadır. Lens selefonlu kaplama ise ışığın kağıt yüzeyinde değişik efektler oluşturabildiği bir tasarımdır.

Lens selefonlu kartvizit modelleri ile müşterileriniz üzerinde yaratmak istediğiniz göz alıcı etkiyi kolayca elde edebilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve hoş efektler yayan, akılda kalan yapısı ve kalın plastik görünümüyle lens selefonlu kartvizitler hem estetik hem de kaliteli bir görüntü sunar. Özgün kartvizit tasarımlarıyla markanızın algısını güçlendirmek istiyorsanız Ceptematbaa’nın online kartvizit siparişi hizmeti sadece bir tık uzağınızda.

Lens Selefonlu Kartvizitlerle Markanızın Işığını Yansıtın

Lens selefonlu kartvizitler popülerliği gittikçe artan ve markaların yaratıcı tasarım fikirlerini daha geniş bir çerçevede destekleyen kartvizitlerdir. Üzerindeki yazılı bilgilerin görünürlüğünü kaybetmeden arka plan tasarımını canlı bir şekilde yansıtan lens selefonlu kartvizitlerin özelliklerine ilişkin bilgiler şöyle sıralanabilir:

 • Lens selefonlu kartvizitlerin baskıları 350 gram mat kuşe kağıt üzerine yapılır ve kartvizitin selefon kaplanmadan önceki alt yapısı sağlam ve kaliteli hale getirilir.
 • İlk baskı yapıldıktan sonra uygulanan lensli selefon kaplaması, kartvizit hareket ettirildikçe açısı değişen güneş ışınlarını yansıtır ve ortaya renkli, eğlenceli ve yaşayan bir tasarımın çıkmasına izin verir.
 • Çift taraflı yapılabilen baskı marka bilgilerinin efektif şekilde kartvizite aktarılmasını sağlar.
 • Lens selefonlu kartvizit modelleri 8,4 x 5,2 cm ebatlarında düz kesimlidir.
 • 4 renk CMYK baskı, istenilen rengin kartvizit üzerinde kaliteli ve canlı durmasına olanak tanır.

Etkili Bir Lens Selefonlu Kartvizit Siparişi İçin İpuçları

Tasarım ayrıcalıklarını olabilecek en verimli şekilde kullanabilmek için dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı mevcuttur. Kartvizit üzerinde yer alan bilgilerin fontlarından görsellerin açısına ve konumlarına kadar pek çok ayrıntı kartvizit siparişi vermeden önce netleştirmeniz gereken noktalardır. Bunlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Kartvizit üzerine yaptıracağınız tasarımların konumlama açısından bir uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz. Alan kullanımı, uygun oran - orantı ölçüleri değişkenlerini değerlendirerek tasarım yapmalısınız.
 • Tasarımınızı yaparken olası taşmalara karşı birkaç milim boş alan bulundurmayı ihmal etmemelisiniz.
 • Kartvizit üzerinde yer alacak bilgilerin yazı fontunu ve karakter büyüklüğünü, rahatlıkla okunacak şekilde ayarlamalısınız.
 • Hakim olmasını istediğiniz renkler konusunda marka kimliğinizi ve yaratmak istediğiniz algıyı göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Sizi ya da markanızı doğru yansıtmayan renk tonları sağlıklı bir sonuç vermeyecektir. Bunun yanında yapılan seçimlerin logonuzun tasarımıyla da uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.
 • Kartvizit tasarımında olabildiğinde yaratıcı olmayı, kartvizitiniz aracılığıyla çevrenizde kalıcı etki bırakmayı hedeflemelisiniz.

Ürün Yorumları


0 0 Yorum

Çok İyi

0

İyi

0

Fena Değil

0

Kötü

0

Çok Kötü

0

Ürün Kalitesi

Gönderim Hızı

Sipariş Kolaylığı


Toplam 0 müşteri yorumu.


Soru & Cevap

Soru Sor
Soru Konusu*

Gönderi yaparak Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz ve Gizlilik Politikamızı onaylamış olursunuz.

0 sorudan 0 tanesi gösteriliyor

WhatsApp Destek
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!
Matbaa Destek Hattı
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize yazın!